Viega Temponox 35-5/4″ KM-tok (811617)
CIKKSZÁM: VGF10-811617
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 35-5/4″ KM-tok (811617)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
VIEGA TEMPONOX – acélos megoldás, amely összeköti az ipart a jövővel!
A VIEGA TEMPONOX 35-5/4′ KM-TOK egy kivételesen megbízható, rozsdamentes acélból készült idom, amely bármilyen fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszer központi eleme lehet. 35 mm-es átmérőjével és masszív, mégis könnyű, 0,18 kg-os kivitelével tökéletes választás mindazoknak, akik hosszú távú, biztonságos működést várnak el rendszereiktől. A préselhető, KM-tok csatlakozás gyors és egyszerű szerelést tesz lehetővé, amely időt és energiát spórol meg minden szakember számára. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a Viega precizitása és innovációja garantálja, hogy minden más területen a maximumot hozza ki magából. Bízza a jövő ipari és fűtési rendszereit erre az acélos megoldásra, és élvezze a megbízhatóságot, amit csak a TEMPONOX család nyújthat!
A VIEGA TEMPONOX 35-5/4′ KM-TOK egy kivételesen megbízható, rozsdamentes acélból készült idom, amely bármilyen fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszer központi eleme lehet. 35 mm-es átmérőjével és masszív, mégis könnyű, 0,18 kg-os kivitelével tökéletes választás mindazoknak, akik hosszú távú, biztonságos működést várnak el rendszereiktől. A préselhető, KM-tok csatlakozás gyors és egyszerű szerelést tesz lehetővé, amely időt és energiát spórol meg minden szakember számára. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a Viega precizitása és innovációja garantálja, hogy minden más területen a maximumot hozza ki magából. Bízza a jövő ipari és fűtési rendszereit erre az acélos megoldásra, és élvezze a megbízhatóságot, amit csak a TEMPONOX család nyújthat!
- Rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, R-menet
- Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,185 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 0,18 kg |
| Méret | KM5/4" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Km-tok csatlakozás préselherő |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


