Viega Temponox 54-2″ KM-tok (811655)
CIKKSZÁM: VGF10-811655
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 54-2″ KM-tok (811655)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Viega Temponox – ahol az acél találkozik a megbízhatósággal!
A VIEGA TEMPONOX 54-2′ KM-TOK rozsdamentes acélból készült, amely a tartósság és a megbízhatóság szinonimája az ipar és a fűtéstechnika világában. Ez a 54 mm átmérőjű, 0,4 kg súlyú idom tökéletes választás, ha sűrített levegő, ipari vagy fűtési rendszerekhez keres kiváló minőségű csatlakozási megoldást. A préselhető Km-tok csatlakozás gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé, így időt és energiát spórolhat meg minden projekt során. A Viega márkanév garancia arra, hogy minden egyes elem a legmagasabb minőségi követelményeknek felel meg. Bár ivóvízhez nem alkalmas, megbízhat benne bármilyen más alkalmazásnál, ahol a precizitás, a hosszú élettartam és az egyszerű beépíthetőség elengedhetetlen. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, ha Ön is kompromisszumok nélküli teljesítményre vágyik!
A VIEGA TEMPONOX 54-2′ KM-TOK rozsdamentes acélból készült, amely a tartósság és a megbízhatóság szinonimája az ipar és a fűtéstechnika világában. Ez a 54 mm átmérőjű, 0,4 kg súlyú idom tökéletes választás, ha sűrített levegő, ipari vagy fűtési rendszerekhez keres kiváló minőségű csatlakozási megoldást. A préselhető Km-tok csatlakozás gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé, így időt és energiát spórolhat meg minden projekt során. A Viega márkanév garancia arra, hogy minden egyes elem a legmagasabb minőségi követelményeknek felel meg. Bár ivóvízhez nem alkalmas, megbízhat benne bármilyen más alkalmazásnál, ahol a precizitás, a hosszú élettartam és az egyszerű beépíthetőség elengedhetetlen. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, ha Ön is kompromisszumok nélküli teljesítményre vágyik!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, R-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,402 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 54 mm |
| Súly | 0,4 kg |
| Méret | Km 2" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Km-tok csatlakozás préselherő |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


