Viega Temponox 15-1/2″ Bm-tok (811747)
CIKKSZÁM: VGF10-811747
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 15-1/2″ Bm-tok (811747)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Viega Temponox – ahol az acél sziklaszilárd megbízhatósággal találkozik a mindennapok kihívásaival!
A VIEGA TEMPONOX 15-1/2″ BM-TOK rozsdamentes acélból készült, hogy hosszú távon is ellenálljon a legnagyobb igénybevételnek, akár fűtési rendszerekben, ipari alkalmazásokban vagy sűrített levegős rendszerekben használják. Ez a mindössze 0,0478 kg súlyú, de 15 mm-es átmérőjével és Bm1/2″ méretével rendelkező présidom tökéletes választás, ha fontos számodra a tartósság és a precizitás. Bár ivóvízhez nem alkalmas, kiválóan teljesít ott, ahol a biztonság, a megbízhatóság és a gyors szerelhetőség elsődleges szempont. A Viega név a minőség garanciája, így a TEMPONOX család tagjaként ez a termék egyet jelent a professzionális kivitelezés és a korszerű technológia találkozásával. Emeld új szintre rendszereid hatékonyságát, és válaszd azt a megoldást, ami nemcsak egyszerű, de örök értéket teremt a mindennapokban is!
A VIEGA TEMPONOX 15-1/2″ BM-TOK rozsdamentes acélból készült, hogy hosszú távon is ellenálljon a legnagyobb igénybevételnek, akár fűtési rendszerekben, ipari alkalmazásokban vagy sűrített levegős rendszerekben használják. Ez a mindössze 0,0478 kg súlyú, de 15 mm-es átmérőjével és Bm1/2″ méretével rendelkező présidom tökéletes választás, ha fontos számodra a tartósság és a precizitás. Bár ivóvízhez nem alkalmas, kiválóan teljesít ott, ahol a biztonság, a megbízhatóság és a gyors szerelhetőség elsődleges szempont. A Viega név a minőség garanciája, így a TEMPONOX család tagjaként ez a termék egyet jelent a professzionális kivitelezés és a korszerű technológia találkozásával. Emeld új szintre rendszereid hatékonyságát, és válaszd azt a megoldást, ami nemcsak egyszerű, de örök értéket teremt a mindennapokban is!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-?menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0478 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 15 mm |
| Méret | Bm1/2" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Súly | 0,0478 Kg |
| Kivitel | BM-tok átmenetei présidom |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


