Viega Temponox 18-1/2″ Bm-tok (811761)
CIKKSZÁM: VGF10-811761
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 18-1/2″ Bm-tok (811761)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
VIEGA TEMPONOX – Erő a részletekben, precizitás a mindennapokban!
A VIEGA TEMPONOX 18-1/2″ BM-TOK rozsdamentes acélból készült, amely a tartósság és a megbízhatóság szinonimája. Az ipari és fűtési rendszerek elengedhetetlen eleme, amely sűrített levegős alkalmazásokban is kiemelkedő teljesítményt nyújt. 18 mm-es átmérőjével és mindössze 0,047 kg-os súlyával könnyedén beilleszthető a legkülönbözőbb rendszerekbe, miközben a BM-tok átmenetei présidom kialakítás biztosítja a gyors, biztonságos szerelhetőséget. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más felhasználási területen tökéletesen helytáll. A Viega által garantált minőség, precíz kivitel és hosszú élettartam inspirációt ad, hogy a legjobbat hozzuk ki minden projektből. Fedezze fel a professzionális szerelési élményt és élvezze a megbízhatóságot a VIEGA TEMPONOX termékcsaláddal!
A VIEGA TEMPONOX 18-1/2″ BM-TOK rozsdamentes acélból készült, amely a tartósság és a megbízhatóság szinonimája. Az ipari és fűtési rendszerek elengedhetetlen eleme, amely sűrített levegős alkalmazásokban is kiemelkedő teljesítményt nyújt. 18 mm-es átmérőjével és mindössze 0,047 kg-os súlyával könnyedén beilleszthető a legkülönbözőbb rendszerekbe, miközben a BM-tok átmenetei présidom kialakítás biztosítja a gyors, biztonságos szerelhetőséget. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más felhasználási területen tökéletesen helytáll. A Viega által garantált minőség, precíz kivitel és hosszú élettartam inspirációt ad, hogy a legjobbat hozzuk ki minden projektből. Fedezze fel a professzionális szerelési élményt és élvezze a megbízhatóságot a VIEGA TEMPONOX termékcsaláddal!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0476 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 18 mm |
| Súly | 0,047 kg |
| Méret | Bm1/2" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | BM-tok átmenetei présidom |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


