Viega Temponox 22-3/4″ Bm-tok (811792)
CIKKSZÁM: VGF10-811792
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-3/4″ Bm-tok (811792)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
VIEGA TEMPONOX – ahol az acél találkozik a megbízhatósággal!
A VIEGA TEMPONOX 22-3/4″ BM-TOK rozsdamentes acélból készült présidom, amely kiváló választás fűtési rendszerekhez, ipari alkalmazásokhoz és sűrített levegőhöz egyaránt. Ez a minőségi termék a Viega precizitásával készült, amely garancia a hosszú élettartamra és a megbízható működésre. A 22 mm átmérő és a Bm3/4″ méret lehetővé teszi, hogy sokoldalúan alkalmazható legyen, miközben a mindössze 0,07 kg súly könnyű kezelhetőséget biztosít. Bár ivóvízre nem alkalmas, a TEMPONOX termékcsalád ezen tagja optimális választás, ha fontos a korrózióállóság és a strapabíró kivitel. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, hogy rendszerei biztonságosan és hatékonyan működjenek, miközben Ön nyugodtan hátradőlhet, tudva, hogy a minőség minden részletben ott rejlik!
A VIEGA TEMPONOX 22-3/4″ BM-TOK rozsdamentes acélból készült présidom, amely kiváló választás fűtési rendszerekhez, ipari alkalmazásokhoz és sűrített levegőhöz egyaránt. Ez a minőségi termék a Viega precizitásával készült, amely garancia a hosszú élettartamra és a megbízható működésre. A 22 mm átmérő és a Bm3/4″ méret lehetővé teszi, hogy sokoldalúan alkalmazható legyen, miközben a mindössze 0,07 kg súly könnyű kezelhetőséget biztosít. Bár ivóvízre nem alkalmas, a TEMPONOX termékcsalád ezen tagja optimális választás, ha fontos a korrózióállóság és a strapabíró kivitel. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, hogy rendszerei biztonságosan és hatékonyan működjenek, miközben Ön nyugodtan hátradőlhet, tudva, hogy a minőség minden részletben ott rejlik!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0708 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,07 kg |
| Méret | Bm3/4" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | BM-tok átmenetei présidom |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


