Viega Temponox 28-3/4″ Bm-tok (811815)
CIKKSZÁM: VGF10-811815
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 28-3/4″ Bm-tok (811815)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Viega Temponox – ahol az erő és megbízhatóság kéz a kézben jár!
A Viega Temponox 28-3/4″ BM-TOK átmeneti présidom minden ipari, fűtési és sűrített levegős rendszer alapköve lehet, ahol a tartósság és a biztonság kiemelt jelentőségű. A rozsdamentes acél anyag nemcsak a korrózióval szemben nyújt védelmet, de hosszú élettartamot is garantál, így biztos lehet benne, hogy hosszú távon gondtalanul szolgálja Önt. A 28 mm-es átmérő és a BM 3/4″ kivitel tökéletesen illeszkedik a legkülönfélébb rendszerekbe, miközben a mindössze 0,0754 kg-os súly könnyű kezelhetőséget biztosít. Bár ivóvízhez nem használható, ipari alkalmazásokban kiváló választás, a Viega név pedig garancia a minőségre. Válassza a megbízhatóságot, válassza a Temponoxot, és építse fel rendszerét kompromisszumok nélkül!
A Viega Temponox 28-3/4″ BM-TOK átmeneti présidom minden ipari, fűtési és sűrített levegős rendszer alapköve lehet, ahol a tartósság és a biztonság kiemelt jelentőségű. A rozsdamentes acél anyag nemcsak a korrózióval szemben nyújt védelmet, de hosszú élettartamot is garantál, így biztos lehet benne, hogy hosszú távon gondtalanul szolgálja Önt. A 28 mm-es átmérő és a BM 3/4″ kivitel tökéletesen illeszkedik a legkülönfélébb rendszerekbe, miközben a mindössze 0,0754 kg-os súly könnyű kezelhetőséget biztosít. Bár ivóvízhez nem használható, ipari alkalmazásokban kiváló választás, a Viega név pedig garancia a minőségre. Válassza a megbízhatóságot, válassza a Temponoxot, és építse fel rendszerét kompromisszumok nélkül!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0754 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 28 mm |
| Súly | 0,0754 kg |
| Méret | Bm3/4" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | BM-tok átmenetei présidom |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


