Viega Temponox 35-1″ Bm-tok (811846)
CIKKSZÁM: VGF10-811846
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 35-1″ Bm-tok (811846)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
VIEGA TEMPONOX: Az acélos megoldás, ami összeköt és tartós marad!
A VIEGA TEMPONOX 35-1″ BM-TOK rozsdamentes acélból készült, amely garancia a hosszú élettartamra és a megbízhatóságra minden ipari, fűtési vagy sűrített levegő rendszernél. Ez a présidom BM-tok átmenettel tökéletes választás, ha erős, ellenálló kötést keres, amely gyors szerelést tesz lehetővé, miközben stabilan tartja a rendszert. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen maximálisan megállja a helyét. Kompakt, mindössze 0,1 kg-os súlyával és 35 mm-es átmérőjével könnyedén beépíthető, a Bm1″ méret pedig számos alkalmazáshoz ideális. A Viega minőséget választva Ön nemcsak egy terméket kap, hanem egy megbízható megoldást, amely hosszú távon támogatja projektje sikerét. Csak egy préselés, és kész is a biztos kapcsolat!
A VIEGA TEMPONOX 35-1″ BM-TOK rozsdamentes acélból készült, amely garancia a hosszú élettartamra és a megbízhatóságra minden ipari, fűtési vagy sűrített levegő rendszernél. Ez a présidom BM-tok átmenettel tökéletes választás, ha erős, ellenálló kötést keres, amely gyors szerelést tesz lehetővé, miközben stabilan tartja a rendszert. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen maximálisan megállja a helyét. Kompakt, mindössze 0,1 kg-os súlyával és 35 mm-es átmérőjével könnyedén beépíthető, a Bm1″ méret pedig számos alkalmazáshoz ideális. A Viega minőséget választva Ön nemcsak egy terméket kap, hanem egy megbízható megoldást, amely hosszú távon támogatja projektje sikerét. Csak egy préselés, és kész is a biztos kapcsolat!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1012 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Méret | Bm1" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | BM-tok átmenetei présidom |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


