Viega Temponox 42-5/4″ Bm-tok (811860)
CIKKSZÁM: VGF10-811860
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 42-5/4″ Bm-tok (811860)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Viega Temponox – Ahol az erő és a megbízhatóság találkozik, ott kezdődik az igazi teljesítmény!
A VIEGA TEMPONOX 42-1 1/4″ BM-TOK rozsdamentes acélból készült, hogy Ön mindig a legmagasabb minőséget és tartósságot kapja akár fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekben. Az 42 mm-es átmérő és a Bm5/4″ méret biztosítja a precíz illeszkedést, miközben a mindössze 0,1991 kg-os súly könnyű kezelhetőséget tesz lehetővé. A présidom kivitel és a BM-tok átmenetei révén a telepítés gyors és problémamentes, így időt és energiát spórolhat meg. A Viega név garancia arra, hogy a termék megfelel a legszigorúbb ipari elvárásoknak, ugyanakkor fontos tudni, hogy ivóvízhez nem alkalmas. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, ha hosszú távon gondolkodik, és nem éri be kevesebbel, mint a legjobbal: egy olyan alkatrésszel, ami minden kihívásnak megfelel!
A VIEGA TEMPONOX 42-1 1/4″ BM-TOK rozsdamentes acélból készült, hogy Ön mindig a legmagasabb minőséget és tartósságot kapja akár fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekben. Az 42 mm-es átmérő és a Bm5/4″ méret biztosítja a precíz illeszkedést, miközben a mindössze 0,1991 kg-os súly könnyű kezelhetőséget tesz lehetővé. A présidom kivitel és a BM-tok átmenetei révén a telepítés gyors és problémamentes, így időt és energiát spórolhat meg. A Viega név garancia arra, hogy a termék megfelel a legszigorúbb ipari elvárásoknak, ugyanakkor fontos tudni, hogy ivóvízhez nem alkalmas. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, ha hosszú távon gondolkodik, és nem éri be kevesebbel, mint a legjobbal: egy olyan alkatrésszel, ami minden kihívásnak megfelel!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,199 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 0,1991 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | BM-tok átmenetei présidom |
| Méret | Bm5/4" |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


