Viega Temponox 54-2″ Bm-tok (811884)
CIKKSZÁM: VGF10-811884
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 54-2″ Bm-tok (811884)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
VIEGA TEMPONOX: A rozsdamentes jövő összekötő ereje!
Ismerje meg a VIEGA TEMPONOX 54-2″ BM-TOK átmeneti présidomot, amelyet a tartósság és a megbízhatóság ihletett! Ez a rozsdamentes acélból készült idom nem csupán a fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerek tökéletes választása, hanem egyben a modern technológia szimbóluma is. A 54 mm-es átmérő, Bm2″ méret és a mindössze 0,3 kg-os súly lehetővé teszi a könnyű és gyors szerelést, miközben a Viega márka garantálja a kompromisszumok nélküli minőséget. Az ivóvízre nem alkalmas kivitel ideálissá teszi speciális ipari alkalmazásokban, ahol a teljesítmény és a biztonság elsődleges. Engedje, hogy a TEMPONOX ereje összekösse rendszere elemeit, és válassza azt a megbízhatóságot, ami hosszú távon is kitart!
Ismerje meg a VIEGA TEMPONOX 54-2″ BM-TOK átmeneti présidomot, amelyet a tartósság és a megbízhatóság ihletett! Ez a rozsdamentes acélból készült idom nem csupán a fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerek tökéletes választása, hanem egyben a modern technológia szimbóluma is. A 54 mm-es átmérő, Bm2″ méret és a mindössze 0,3 kg-os súly lehetővé teszi a könnyű és gyors szerelést, miközben a Viega márka garantálja a kompromisszumok nélküli minőséget. Az ivóvízre nem alkalmas kivitel ideálissá teszi speciális ipari alkalmazásokban, ahol a teljesítmény és a biztonság elsődleges. Engedje, hogy a TEMPONOX ereje összekösse rendszere elemeit, és válassza azt a megbízhatóságot, ami hosszú távon is kitart!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 54 mm |
| Súly | 0,3 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | BM-tok átmenetei présidom |
| Méret | Bm2" |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


