Viega Temponox 28 Zárókupak (811983)
CIKKSZÁM: VGF10-811983
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 28 Zárókupak (811983)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Zárja le biztonságosan, engedje szabadjára a nyugalmat – VIEGA TEMPONOX 28-as zárókupak, a biztos pont minden rendszerben!
A VIEGA TEMPONOX 28-as zárókupak rozsdamentes acél anyagával a megbízhatóság és hosszú élettartam szinonimája. 28 mm-es átmérőjével tökéletes választás fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerek végzárására, amikor a precizitás és a biztonság a legfontosabb. A préselhető kivitel egyszerű, gyors és tartós szerelést tesz lehetővé, így időt és energiát spórolhat meg a telepítés során. Noha ivóvízre nem alkalmas, minden más alkalmazásban maximálisan helytáll – a Viega minőség garancia rá, hogy a rendszer zárása garantáltan tömített és időtálló lesz. Mindössze 0,047 kg-os súlya ellenére hatalmas szerepe van: megbízható védelmet nyújt a rendszerének, hogy Ön nyugodtan hátradőlhessen. Válassza a VIEGA TEMPONOX 28-as zárókupakot, és tapasztalja meg a minőség és biztonság új szintjét!
A VIEGA TEMPONOX 28-as zárókupak rozsdamentes acél anyagával a megbízhatóság és hosszú élettartam szinonimája. 28 mm-es átmérőjével tökéletes választás fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerek végzárására, amikor a precizitás és a biztonság a legfontosabb. A préselhető kivitel egyszerű, gyors és tartós szerelést tesz lehetővé, így időt és energiát spórolhat meg a telepítés során. Noha ivóvízre nem alkalmas, minden más alkalmazásban maximálisan helytáll – a Viega minőség garancia rá, hogy a rendszer zárása garantáltan tömített és időtálló lesz. Mindössze 0,047 kg-os súlya ellenére hatalmas szerepe van: megbízható védelmet nyújt a rendszerének, hogy Ön nyugodtan hátradőlhessen. Válassza a VIEGA TEMPONOX 28-as zárókupakot, és tapasztalja meg a minőség és biztonság új szintjét!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0472 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 28 mm |
| Súly | 0,047 kg |
| Méret | 28 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Zárókupak préselhető |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


