Awenta iv 100/45° préselt idom, gumitömítéssel (BL10045)
CIKKSZÁM: AWE-BL10045
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta iv 100/45° préselt idom, gumitömítéssel (BL10045)
100/45 préseIt könyökidomot gumitömítéssel, amely a horganyzott acél erejével és a 45°-os iránytöréssel tökéletesen igazodik bármilyen szellőzőrendszer elvárásaihoz! A 100 mm-es átmérő és a mindössze 0,7 kg-os tömeg lehetővé teszi a könnyű szerelést, miközben a gumitömítés garantálja a légmentes csatlakozást. A 50 °C-ig terjedő maximális hőmérséklet-állóság biztosítja, hogy a legkülönbözőbb körülmények között is megőrizze tartósságát. Az Awenta minőség garancia a hosszú távú, megbízható működésre – válassza ezt a könyökidomot, hogy minden kanyarban simán és hatékonyan áramoljon a levegő! Bízza magát a szakértelemre, és tegye tökéletessé szellőzőrendszerét egyetlen mozdulattal!
Könyök idom fém préselt 45°-os gumitömítéssel
Csatlakozó csonk: 100 mm
Anyaga: horganyzott acél
Anyagvastagság: 0,5 mm Préselt,
ponthegesztett 45°-os könyökidom
Légtömörségi osztály: D
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,7 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Átmérő | 100 mm |
| Súly | 0,7 kg |
| Kivitel | Könyök |
| Iránytörés | 45° |
| Max. hőmérséklet | 50 °C |
| Anyaga | Horganyzott acél |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


