Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 1″-3,2 (80000003)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 1″-3,2 (80000003)
FE ACÉLCSŐ SZAV.MIN. 1′-3,2 – Erő, ami összeköt!
Az ArcerolMittal által gyártott FE ACÉLCSŐ SZAV.MIN. 1′-3,2 nemcsak egy acélcső, hanem a megbízhatóság és a hosszú távú tartósság szimbóluma! A 3,2 mm falvastagságú, 6 fm hosszúságú, 2,41 kg tömegű szénacél cső ideális választás víz- és gázvezetékekhez, valamint fűtési rendszerekhez, ahol a minőség, a biztonság és a stabilitás elengedhetetlen. A kiváló anyaghasználat és a precíz gyártási folyamat garantálja, hogy ez a cső ellenáll az idő próbájának, miközben könnyen illeszthető meglévő rendszerekhez is. Bízza otthonát vagy vállalkozását olyan megoldásra, amely nem ismer kompromisszumot – válassza a FE ACÉLCSŐ SZAV.MIN. 1′-3,2-t, és élvezze az erő és megbízhatóság kézzelfogható előnyeit minden nap!
A hegesztett hosszvarratos acélcsövek alkalmasak víz-és gázvezetékek,fűtési rendszerek,valamint acélszerkezetek építésére.
Műszaki adatok
| Tömeg | 2,41 kg |
|---|---|
| Méret | 1" |
| Hosszúság | 6 fm |
| Falvastagság | 3,2 mm |
| Anyaga | Szénacél |
| Gyártó | ArcerolMittal |
| Súly | 2,41 kg |
| Kivitel | Viz és gázvezeték,fűtési rendszer |

