Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 6/4″-3,2 (80000005)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 6/4″-3,2 (80000005)
Erő, ami összeköt – FE ACÉLCSŐ, ahol a megbízhatóság találkozik a jövővel!
A FE ACÉLCSŐ SZAV.MIN. 6/4′-3,2 a szénacél erejét, tartósságát és innovációját ötvözi egyetlen kivételes termékben, melyet az ArcerolMittal szakértelme garantál. Ez a 6 fm hosszúságú, 3,2 mm falvastagságú acélcső nem csupán kiválóan alkalmas víz- és gázvezetékekhez, valamint fűtési rendszerekhez, hanem a 3,56 kg súlyával és 6/4″ méretével a legnagyobb elvárásoknak is megfelel. A minőség, amely összeköti otthonát vagy vállalkozását, biztonságot és hosszú élettartamot nyújt minden nap. Az acélcső kategóriában a legmegbízhatóbb választás, ami garantálja, hogy rendszerei stabilan és hatékonyan működjenek. Válassza a FE ACÉLCSÖVET, ha Önnek is fontos a jövőbiztos megoldás és a nyugalom minden egyes csatlakozásnál!
A hegesztett hosszvarratos acélcsövek alkalmasak víz-és gázvezetékek,fűtési rendszerek,valamint acélszerkezetek építésére.
Műszaki adatok
| Tömeg | 3,56 kg |
|---|---|
| Súly | 3,56 kg |
| Méret | 6/4" |
| Hosszúság | 6 fm |
| Falvastagság | 3,2 mm |
| Anyaga | Szénacél |
| Gyártó | ArcerolMittal |
| Kivitel | Viz és gázvezeték,fűtési rendszer |
Letölthető dokumentumok
Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 6/4"-3,2 szállitói megfelelőségi nyilatkozat 2023

