Plastik 40-25 kb szükitő karmantyú süthető (840010512)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 40-25 kb szükitő karmantyú süthető (840010512)
Szűkíts, hogy nagyobb lehess – a WSRE14025RCT PLASTIK 40-25MM szűkítő karmantyúval a lehetőségek határtalanok!
A WSRE14025RCT PLASTIK 40-25MM szűkítő karmantyú a Pestan innovatív megoldása minden olyan szakember és otthon számára, akik a tökéletes vízvezeték-rendszer megalkotására törekednek. Polipropilén anyagának köszönhetően rendkívül tartós, ellenáll a korróziónak és a magas, akár 80 °C-os hőmérsékletnek is, így hideg- és melegvíz, valamint fűtésrendszerekben is kiválóan alkalmazható. Az egyszerűen süthető kialakítás gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé, miközben a 40-25 mm-es mérettartomány rugalmas felhasználást biztosít. Mindössze 0,3 kg súlyával könnyen kezelhető, mégis masszív és megbízható társ a mindennapokban. Válassza a Pestan minőségét, és tegye hatékonyabbá, gazdaságosabbá vízvezetékrendszerét ezzel a kiváló szűkítő karmantyúval – mert a részleteken múlik a különbség!
PP-R szűkítő idomai innovatív technológiával, kimagasló minőségű alapanyagból készülnek.
Kiváló választás hideg és meleg víz, fűtési gerincvezetékek kialakítására.
Fizikai tulajdonságok
* Fajsúly (23oC-on): 0,9090 g/cm3
* Folyásindex: 0,55 MFR 190/5 g/10 min
* Olvadási volumen ráta: 0,33 MFR 230/2,16 g/10min
* Hővezetési együttható: 1,3 MFR 230/5 g/10min
0,38 MVR 230/1,16cm3 g/10min
0,24 W/mK
Mechanikai tulajdonságok
* Szakítószilárdsági határ: > 20 N/mm2
* Nyúlás szakítási határon: > 8%
* Hajlítórugalmasság: > 800 N/mm2
* Shore szilárdság D65 shorD
* Fajlagos ütőmunka: 26 KJ/m2
* Izod/Impact erő: 160 0oC KJ/m2
28 -30oC N/mm2
* Bemetszési szilárdság (H 132/30): 45 KJ/m2
Hőmérsékleti tulajdonságok
– Vikat lágyulási hőmérséklet: 132oC
69oC
– Vetemedési hőmérséklet: 49oC
– Feltöltött állapotban: 70oC
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 40-25 mm |
| Súly | 0,3 kg |
| Max. hőmérséklet | 80 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Kivitel | Süthető szűkitő karmantyú KB |
| Méret | 40-25 mm |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


