Viega Temponox 22-1/2″ KM-tok (811532)
CIKKSZÁM: VGF10-811532
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-1/2″ KM-tok (811532)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Viega Temponox – Ahol az acél találkozik az erővel, ott kezdődik a megbízhatóság!
A VIEGA TEMPONOX 22-1/2″ KM-TOK egy igazi mestermű a rozsdamentes acél világában, amely megbízható társ minden ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszerben. 22 mm-es átmérőjével, mindössze 0,057 kg-os súlyával és precíz Km-tok csatlakozásával gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé, miközben ellenáll a legkeményebb igénybevételnek is. A Viega név garanciát jelent a minőségre, így biztos lehet benne, hogy választása hosszú távon szolgálja majd önt. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen páratlan teljesítményt és hosszantartó tartósságot kínál. Fedezze fel, hogyan emelheti új szintre rendszereit egyetlen alkatrésszel, amelyben az acél ereje és az innováció találkozik!
A VIEGA TEMPONOX 22-1/2″ KM-TOK egy igazi mestermű a rozsdamentes acél világában, amely megbízható társ minden ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszerben. 22 mm-es átmérőjével, mindössze 0,057 kg-os súlyával és precíz Km-tok csatlakozásával gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé, miközben ellenáll a legkeményebb igénybevételnek is. A Viega név garanciát jelent a minőségre, így biztos lehet benne, hogy választása hosszú távon szolgálja majd önt. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen páratlan teljesítményt és hosszantartó tartósságot kínál. Fedezze fel, hogyan emelheti új szintre rendszereit egyetlen alkatrésszel, amelyben az acél ereje és az innováció találkozik!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, R-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0576 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,057 kg |
| Méret | Km1/2" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Km-tok csatlakozás préselherő |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


