IBO Nova Max 40-120/250 szivattyú (NOVAMAX40120250)
- Házhoz szállítás: 5 190 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
IBO Nova Max 40-120/250 szivattyú (NOVAMAX40120250)
A NOVA MAX 40-120/250 IBO elektronikus keringtető szivattyút nagyfokú megbízhatóság és hatásfok, csendes működés (43 dB) és energiatakarékosság (A energiaosztály) jellemzi. Különböző típusú berendezésekben történő cirkuláció kényszerítésére tervezték. Változó átfolyású állandó hőmérsékletű fűtési rendszerekben, légkondicionálókban, változó csővezeték-hőmérsékletű fűtési rendszerekben, háztartási központi fűtési és melegvíz-rendszerekben, éjszakai üzemű fűtési rendszerekben, valamint ipari cirkulációs rendszerekben is használható lesz.
gyfázisú állandó mágneses motor, tápfeszültség 230 V, teljesítmény 15-600 kW, maximális teljesítmény 275 l/perc, maximális folyadék emelési magasság 12 méter, nyomáskülönbség szabályozóval felszerelt, könnyű hozzáférés a kezelőpanelhez, ami megkönnyíti a kezelést, motorvédelem, magas hőállóság, csendes és energiatakarékos működés, 16 üzemmód.AUTO üzemmóddal, aminek köszönhetően a paraméterek szabályozása és beállítása nélkül indítható.
Műszaki adatok
| Tömeg | 17,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Csatlakozás | Dn40 |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Elektromos védettség | IP44 |
| Súly | 17,3 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Anyaga | Öntöttvas |
| Beépítési hosszúság | 250 mm |
| Emelő magasság | 12 m |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 0,6 kw |

