Wavin PE-HD 110/75/45° elágazó idom (BIG1107)

CIKKSZÁM: PEHD-BIG1107
RAKTÁRON

SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
  • Házhoz szállítás: 1 790 Ft
  • PostaPont: 1 790 Ft
  • Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes

Wavin

    3 973 Ft
    db

    Leírás

    Wavin PE-HD 110/75/45° elágazó idom (BIG1107)

    PE-HD elágazóidom: ahol minden irány tisztán vezet!

    A PE-HD 110/75/45 ELÁGAZÓIDOM 3003670 tökéletes választás minden modern lefolyórendszerhez, ahol a megbízhatóság és a tartósság alapkövetelmény. A 110/75 mm-es átmérő, a 45°-os iránytörés, valamint a szűkített ág kivitel együttese lehetővé teszi a csővezetékek hatékony, helytakarékos és biztonságos elágaztatását. A mindössze 0,5 kg súlyú idom könnyen kezelhető és gyorsan beépíthető, így időt és energiát takarít meg a telepítés során. A Wavin gyártói minőség garanciát jelent arra, hogy ez az idom hosszú távon is ellenáll az igénybevételnek, legyen szó ipari vagy háztartási környezetről. Válassza a PEHD kategória élvonalát, és biztosítsa lefolyórendszere sima, akadálymentes működését! Bízzon a részletekben, hiszen egy jól megválasztott elágazóidom az egész rendszer sikerének kulcsa lehet.

    A hegesztésnek köszönhetően a Wavin PE-HD lefolyórendszer csatlakozásai nagy szakítószilárdsággal rendelkeznek. Polietilén alapanyaga rendkívül ellenállóvá teszi a vegyi anyagokkal szemben, így ideális választás kórházakban, laboratóriumokban és ipari környezetben. A rendszer ütésállósága zord – mínusz 40 °C-os – hőmérsékleten is első osztályú.
    A Wavin PE-HD lefolyórendszer széles lakossági és kereskedelmi termékkínálatunk része. Gond nélkül csatlakoztatható vákuumos esővíz-elvezető és zajcsökkentett lefolyócső rendszerekhez is.A Wavin PE-HD lefolyócsövek és idomok számos méretben állnak rendelkezésre. Széles átmérőtartományának (D32-315 mm) köszönhetően még a legkomplikáltabb szerelési munkák is nehézség nélkül elvégezhetők.     
    A lefolyócső rendszer kötéseinek kialakítására tompa-, illetve elektrofúziós hegesztési eljárás egyformán alkalmazható. A WaviDuo elektrofitting hegesztőgép az összes csőátmérővel kompatibilis, így a bonyolult installációkhoz is könnyű hozzáférést biztosít.

    Műszaki adatok

    Tömeg 0,5 kg
    Gyártó

    Wavin

    Súly

    0,5 kg

    Kivitel

    Szűkített ág

    Iránytörés

    45°

    Átmérő

    110/75 mm

    Méret

    110/75/45°

    Felhasználási terület

    Lefolyó rendszer