Icma 0-16bar Alsós manométer 80-as 1/2″ (91255AD16)
CIKKSZÁM: IC-91255AD16
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Icma 0-16bar Alsós manométer 80-as 1/2″ (91255AD16)
A KÉP ILLUSZTRÁCIÓ !!!!
Az ICMA 0-16bar alsós manométer 80-as 1/2″ kivitelben tökéletes választás, ha fűtési rendszere maximális biztonságát és hatékonyságát szeretné garantálni.
A precíziós műszer 0 és 16 bar közötti mérési tartományával gondoskodik arról, hogy mindig pontosan tudja, milyen nyomás uralkodik a rendszerben.
Az alsó csatlakozás (1/2″) egyszerű szerelhetőséget biztosít, míg a 80 mm-es átmérő kényelmes leolvasást tesz lehetővé még nehezebb körülmények között is.
Az IP40-es védettségi fok megóvja a mérőt a portól és kisebb szennyeződésektől, így hosszú távon is megbízható társ marad.
Olaszország Márka Ikma Csatlakozás mérete 1/2″ Ház anyaga Műanyag
Hogyan csatlakozhatunk a rendszerhez egy szál
Védettségi fok IP40 Termék típusa Radiális nyomásmérő
A tok átmérője, mm 80 eladó kódja 91255AD16
Nem korrozív: folyadék, gőz.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Icma |
| Átmérő | 80 mm |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,1 kg |
| Kivitel | Alsós manométer |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Mérési tartomány | 0-16 bar |
| Védettségi fok | IP40 |


