Ravak Mennyezeti kar 20 cm 703.00 Esőztető zuhanyfej (X07P178)
CIKKSZÁM: RAV-X07P178
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ravak Mennyezeti kar 20 cm 703.00 Esőztető zuhanyfej (X07P178)
- Hosszúság: 20 cm
- Anyag: krómozott réz
- Tartalmazza: sárgaréz fali korong
- Alkalmazható: esőztető zuhanyfejhez 980.00, 981.00, 982.00
Tisztításukra a RAVAK Cleaner Chrome használatát ajánljuk.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,28 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ravak |
| Átmérő | 20,5 mm |
| Súly | 0,28 kg |
| Kivitel | Mennyezeti kar |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szín | Króm |
| Anyaga | Krómozott fém |



