Fischer WDS 12 Velis tartó (567597)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
FISCHER WDS 12 – Erő, ami megtart, megbízhat benne minden nap!
A FISCHER WDS 12 /VELIS TARTÓ/ nem csupán egy egyszerű akasztó, hanem a biztonság és megbízhatóság garanciája Ariston villanybojleréhez. A 12 mm-es átmérőjével és 80 mm hosszúságával masszív tartást biztosít, miközben a csomagban található két tipli és két csavar garantálja a gyors és egyszerű szerelést. A mindössze 0,01 kg súly ellenére óriási erőt képvisel, a Fischer márkanév pedig a minőség záloga. Legyen szó új felszerelésről vagy cserealkatrészről, ez a tartó mindig stabil társ lesz otthonában. Inspirálja Önt a biztonság érzése, és válassza a Fischer megbízható megoldását, hogy minden nap nyugodtan élvezhesse a meleg vizet!
Ariston Velis típusú vízmelegítőkhöz fali rögzítő szett.
csomag tartalma:
- 2 db 12×60 mm-es műanyag ti pli
- 2 db 8×80 mm-es csavar
Egy Velis vízmelegítőhöz egy csomag szük séges.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,01 kg |
|---|---|
| Gyártó | Fischer |
| Átmérő | 12 mm |
| Súly | 0,01 kg |
| Kivitel | Akasztó |
| Hosszúság | 80 mm |
| Felhasználási terület | Ariston villanybojler |
| Csomagolás | 2 db tipli+2 db csavar |


