Grundfos Magna 3 25-60 180 1×230 V Pn10 (97924245)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Grundfos Magna 3 25-60 180 1×230 V Pn10 (97924245)
GRUNDFOS MAGNA 3 – Ahol az erő és a megbízhatóság találkozik az innovációval!
A GRUNDFOS MAGNA 3 25-60 180 1X230V PN10 szivattyúval új szintre emelheti otthona vagy vállalkozása vízellátását! Az öntöttvas anyagának köszönhetően rendkívül strapabíró, miközben modern kialakítása és 230/50 V/Hz elektromos csatlakozása révén könnyen beépíthető és üzemeltethető. A 270 mm-es magasság, 235 mm-es szélesség és 230 mm-es mélység révén kompakt megoldást kínál, amely mégis lenyűgöző, 10 bar maximális üzemi nyomást biztosít. Az IPX4D védettség gondoskodik arról, hogy a szivattyú hosszú távon, biztonságosan működjön minden környezetben. A Grundfos neve garancia a minőségre, így ha Ön a hosszú távú megbízhatóságot, az innovációt és a hatékonyságot keresi, akkor a MAGNA 3 az, amire szüksége van. Fedezze fel, hogyan teheti egyszerűbbé és energiatakarékosabbá mindennapjait ezzel a csúcstechnológiás szivattyúval!
Magna3 – intelligens, magas hatásfokú szivattyúk az alábbi alkalmazási
területekre:
• fűtés
• légkondícionálás
• hűtés
• használati melegvíz rendszerek
• hőszivattyús rendszerek
• szolár rendszerek
EEI értéke már most túlteljesíti a szigorú EuP 2015 követelményeit is.
Egyszerű beüzemelés
Intuitív és felhasználóbarát kezelőfelület, mellyel időt spórolhat a beüzemelés
során
• Sokoldalú alkalmazás
– -10° C … 110° C közeghőmérsékletre
– Külső hőmérséklettől független – hűtésre és fűtésre egyaránt használható
Műszaki adatok
| Tömeg | 10 kg |
|---|---|
| Gyártó | Grundfos |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Mélység | 230 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IPX4D |
| Súly | 5,1 kg |
| Anyaga | Öntöttvas |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Szélesség | 235 mm |


