B & K Fali fehér Wc kagyló Mozgáskorlátozott (GOD05601)
CIKKSZÁM: B&K-GOD05601
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
B & K Fali fehér Wc kagyló Mozgáskorlátozott (GOD05601)
Nyitott fali WC . Kinyúlása az általánosan előírt 700 mm helyett csak 560 mm, ezért a szerelőkeretet a falsíktól előrébb építve kell alkalmazni, hogy a WC a mozgásában korlátozott használó által oldalról megközelíthető legyen.
Műszaki adatok
| Tömeg | 12 kg |
|---|---|
| Gyártó | B & K |
| Szélesség | 380 mm |
| Mélység | 450 mm |
| Súly | 15 kg |
| Szín | Fehér |
| Kivitel | Mozgáskorlátozott Fali Wc nyitott |
| Család | Moko |
| Kinyúlás | 560 mm |


