Ferro Algeo Mosogató ives csaptelep magas kifolyású (BAG4)
CIKKSZÁM: NSF-BAG4
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ferro Algeo Mosogató ives csaptelep magas kifolyású (BAG4)
FERRO ALGEO – Emeld új szintre a mosogatást, ahol a funkcionalitás és a stílus találkozik!
A FERRO ALGEO MOSOGATÓ CSAPTELEP, MAGAS KIF. egyesíti a modern dizájnt és a megbízható teljesítményt, hogy konyhája valódi központi helyévé váljon. A 350 mm hosszú bekötőcső, a G3/8″-M10x1 csatlakozás, valamint a 190 mm-es kinyúlás ideális választás mindennapi használatra, legyen szó kisebb vagy nagyobb mosogatókról. Kerámia betétje biztosítja a tartósságot és a csepegésmentes működést, míg a M24x1 perlátor gazdaságos vízfelhasználást kínál. Az elegáns króm szín és a 3 kg-os stabil szerkezet nemcsak esztétikailag emeli a konyhát, de hosszú távon is kitart Ön mellett. Válassza a Ferro Hungaria Kft megbízható minőségét, és fedezze fel, hogy a csaptelep lehet több, mint egyszerű használati tárgy: inspiráció a mindennapi élethez!
A FERRO ALGEO MOSOGATÓ CSAPTELEP, MAGAS KIF. egyesíti a modern dizájnt és a megbízható teljesítményt, hogy konyhája valódi központi helyévé váljon. A 350 mm hosszú bekötőcső, a G3/8″-M10x1 csatlakozás, valamint a 190 mm-es kinyúlás ideális választás mindennapi használatra, legyen szó kisebb vagy nagyobb mosogatókról. Kerámia betétje biztosítja a tartósságot és a csepegésmentes működést, míg a M24x1 perlátor gazdaságos vízfelhasználást kínál. Az elegáns króm szín és a 3 kg-os stabil szerkezet nemcsak esztétikailag emeli a konyhát, de hosszú távon is kitart Ön mellett. Válassza a Ferro Hungaria Kft megbízható minőségét, és fedezze fel, hogy a csaptelep lehet több, mint egyszerű használati tárgy: inspiráció a mindennapi élethez!
- ALGEO álló konyhai csaptelep
- Perlátor M24x1
- flexibilis bekötocso G3/8-M10x1
- elforgatható kifolyó
- (kifolyó hossza: 190 mm)
- Króm
kerámiabetét
egylyukas szerelési mód
perlátor M24x1
elforgatható kifolyócső
flexibilis bekötőcső G3/8 – M10x1
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ferro Hungaria Kft |
| Súly | 3 kg |
| Kivitel | Mosogató csaptelep |
| Szín | Króm |
| Perlátor mérete | M24x1 |
| Bekötőcső hossza | 350 mm |
| Csatlakozás | G3/8"-M10x1 |
| Kartus mérete | Kerámia betét |
| Kinyúlás | 190 mm |


