Pipelife Kpe cső gázra 32×3 10 bar PE100 200 fm/tekercs (5700232151)
CIKKSZÁM: KP-5700232151
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Pipelife Kpe cső gázra 32×3 10 bar PE100 200 fm/tekercs (5700232151)
Pipelife Kpe cső gázra 32×3 KPE cső: A biztonságos gázvezetés mestere, amely megállja a helyét minden nyomás alatt!
A Pipelife Kpe cső gázra 32×3 KPE CSŐ 10BAR GÁZRA PE100 200FM/TEK A 32 mm-es átmérő, 3 mm-es falvastagság és kiváló minőségű PE100 anyag garantálja a tartósságot és megbízhatóságot, így Ön nyugodtan bízhat abban, hogy a rendszer hosszú éveken át gond nélkül működik majd.
Az akár 10 bar maximális üzemi nyomásnak is ellenálló cső könnyű súlyának (mindössze 0,284 kg) köszönhetően egyszerűen kezelhető és gyorsan telepíthető.
A 200 méteres tekercses kiszerelés lehetővé teszi a folyamatos, egybefüggő szakaszok kialakítását, amellyel időt és energiát spórolhat meg.
Válassza a Pipelife csöveit, hiszen a biztonság, a gazdaságosság és a tartósság most kéz a kézben jár – legyen szó bármilyen gázvezeték-rendszerről!
- átmérő 32 mm
- tekercs hosszúság 200 m
KPE nyomócső gázra 1″ 10 bar KPE100 gáznyomócső 32×3.0mm 10bar 200fm/tekercs
A polietilén (PE) nyomócsőrendszerek az alapanyag tulajdonságainak és a magas színvonalú gyártástechnológiának köszönhetően kiválóan alkalmasak épületen kívüli gázelosztó hálózatok, kialakítására.
A különböző funkcióra gyártott csövek fizikailag is megkülönböztethetők: gázszállításra az MSZ EN 1555 szerint, sárga csíkozású fekete alapszínű csöveket gyárt, PE100 (MRS10) anyagból.
A csövek fektetése a legtöbb esetben földárokba történik.
Az anyag rugalmasságának köszönhetően DN 125 mm-ig a csövek tekercsben is szállíthatók, így csökkenthető a csőkötések mennyisége.
A csőhálózat elemeinek összekötése tompa- és elektrofúziós hegesztéssel
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,279 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pipelife |
| Átmérő | 32 mm |
| Súly | 0,284 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Hosszúság | 200 fm |
| Csomagolás | Tekercs |
| Közeg | Gáz |
| Falvastagság | 3 mm |
| Felhasználási terület | Gázvezeték rendszerekben |


