Viega Temponox 42-5/4″ Km-tok (811631)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 42-5/4″ Km-tok (811631)
VIEGA TEMPONOX – Acélos erő, megbízhatóság minden csatlakozásban!
A VIEGA TEMPONOX 42-5/4′ KM-TOK termék a rozsdamentes acél szilárdságát és a német precizitást ötvözi, hogy Ön minden ipari, fűtési vagy sűrített levegős projektben a maximális megbízhatóságot élvezhesse. Az 42 mm átmérőjű, 0,218 kg súlyú idomot úgy tervezték, hogy a legnehezebb körülmények között is megállja a helyét, miközben a préselhető Km-tok csatlakozás gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé. Bár ivóvízhez nem alkalmazható, a Viega márkanév garancia arra, hogy ipari és fűtési rendszerekben hosszú távon is kiváló teljesítményt nyújt. Akár új rendszert épít, akár meglévőt korszerűsít, a TEMPONOX család tagja inspirációt ad a hibátlan, tartós és erős megoldásokhoz – mert a biztonságos kapcsolat mindenek felett áll.
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- Rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, R-menet
- Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,229 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 0,218 kg |
| Méret | KM5/4" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Km-tok csatlakozás préselherő |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


