Arco 6/4″-1″ sárgaréz kb szükitő (833050)
CIKKSZÁM: ARCO-833050
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco 6/4″-1″ sárgaréz kb szükitő (833050)
Az ARCO 6/4″-1″ SR. KB szűkítő a sárgaréz erejével, könnyedén hidalja át a különböző átmérőjű csatlakozások közötti akadályokat, legyen szó ivóvíz- vagy fűtővízrendszerről. A masszív, mégis elegáns kivitel garantálja a tartósságot és biztonságot, így Ön bátran építhet rá mindennapi szerelési munkái során. Az Arco márka neve garancia a minőségre, a precíz kialakítás pedig lehetővé teszi, hogy a 6/4″ és 1″ közötti átmenet problémamentesen valósuljon meg. Legyen szó lakossági vagy ipari felhasználásról, a KB szűkítő 0,139 kg-os súlyával könnyen kezelhető és telepíthető, ugyanakkor hosszú távon megbízható társ marad. Válassza az ARCO szűkítőt, hogy minden apró részlet a helyére kerüljön, és a rendszere gördülékenyen, kompromisszumok nélkül működjön!
Az Arco kb szűkítő, menetes szerelvény, csövek, szelepek és egyéb tartozékok csatlakoztatásához, tömítőanyagok vagy alátétek használatával a szivárgásmentesség elérése érdekében.
• A tételszám a testen van feltüntetve.
• Recézett Whitworth menet a jobb tömítés érdekében.
Felhasználási terület:
• Ivóvíz és használati melegvíz.
• Vízelosztó hálózat.
• Fűtési és légkondicionáló rendszerek.
• Sűrített levegő.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,139 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 6/4"-1" |
| Csatlakozás | 6/4"-1" |
| Súly | 0,139 kg |
| Kivitel | KB szűkítő |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |


