Pestan Végelzáró sapka 160 (10402032)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Pestan Végelzáró sapka 160 (10402032)
A Pestan KGK 150 Végelzáró Sapka tökéletes megoldás, ha Ön valóban tartós és megbízható lezárást keres KG csővezetékeihez! Polivinil-klorid anyagának köszönhetően ellenáll a korróziónak, időjárásnak és vegyi hatásoknak, így hosszú távon is megőrzi kiváló minőségét. A 160 mm átmérőjű, 0,15 kg súlyú végelzáró sapka használata egyszerű, gyors és hatékony, így időt és energiát spórolhat meg minden szerelés alkalmával. Kifejezetten sima végű csövek vagy idomok lezárására lett tervezve, így tökéletesen illeszkedik a Pestan által garantált minőségi KG idomok sorába. Bízza magát a biztonságos zárás élményére, hiszen egy jól megválasztott végelzáró sapka nem csupán a rendszert védi, hanem a gondtalan üzemeltetést is garantálja. Válassza a KGK 150-et, ahol a részletekben rejlik az igazi érték!
A szennyvíz elvezetését megfelelő csatornarendszerek kiépítésével oldják meg. Egy ilyen csatornarendszerhez speciális elemek, csőrendszerek szükségesek, olyanok, mint amilyen a KG idomok és csövek.
Könnyű módszer a szennyvíz szállítására és kezelésére
Gyors és olcsó összeszerelés
A csatlakozók ellenállnak a víznek és az egyéb folyadékoknak
Ellenállnak a korróziónak a lúgos, savas vagy agresszív környezetben
Elektromos szigetelést biztosítanak és ellenállnak a mechanikai hatásoknak
Gyakorlatilag nincs költsége a csövek karbantartásának
Csatlakozás EPDM vagy gumi(EN681) tömítéses tokokkal
Cső vagy idom végelzárására
– Belső felületei teljesen simák
– Tökéletesen csatlakoztatható
– Rozsdaálló
– NEM UV-álló
– Vezetett szennyív hőmérséklete maximum 60 °C
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,15 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 160 mm |
| Súly | 0,15 kg |
| Méret | 160 mm |
| Kivitel | KG Végelzáró Sapka |
| Anyaga | Polivinklorid |
| Felhasználási terület | Cső vagy idom sima vég lezárása |


