Ferro Radiátor hollander krómozott KB 1″ tömitéssel (SGC7)
CIKKSZÁM: NSF-FERRO SGC7
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ferro Radiátor hollander krómozott KB 1″ tömitéssel (SGC7)
Ahol a króm ragyog, ott a hő is áramlik!
A FERRO RAD. EGYENES HOLLANDI 1″ KB, TÖMÍTÉSSEL, KRÓMOZOTT új szintre emeli a víz- és fűtésszerelés világát! Sárgaréz anyagának és krómozott felületének köszönhetően nemcsak tartós és ellenálló, de esztétikailag is kiemelkedő választás radiátorokhoz, kazánokhoz vagy csővezetékekhez egyaránt. A 59 mm hosszúság és 1″-os méret tökéletes illeszkedést biztosít, míg a mellékelt tömítés a szivárgásmentes szerelést garantálja. A Ferro Hungaria Kft által gyártott termék megbízhatósága és a 0,3 kg-os súly gondoskodik arról, hogy minden munkafolyamat gördülékenyen haladjon. Válassza ezt a radiátorbekötőt, és élvezze a gondtalan, biztonságos és esztétikus fűtési rendszert otthonában vagy munkahelyén!
A FERRO RAD. EGYENES HOLLANDI 1″ KB, TÖMÍTÉSSEL, KRÓMOZOTT új szintre emeli a víz- és fűtésszerelés világát! Sárgaréz anyagának és krómozott felületének köszönhetően nemcsak tartós és ellenálló, de esztétikailag is kiemelkedő választás radiátorokhoz, kazánokhoz vagy csővezetékekhez egyaránt. A 59 mm hosszúság és 1″-os méret tökéletes illeszkedést biztosít, míg a mellékelt tömítés a szivárgásmentes szerelést garantálja. A Ferro Hungaria Kft által gyártott termék megbízhatósága és a 0,3 kg-os súly gondoskodik arról, hogy minden munkafolyamat gördülékenyen haladjon. Válassza ezt a radiátorbekötőt, és élvezze a gondtalan, biztonságos és esztétikus fűtési rendszert otthonában vagy munkahelyén!
Ferro radiátor hollandi egyenes KB 1′ krómozott bevonattal és tömítéssel.
Fűtési rendszere elengedhetetlen tagja lehet.
- Méret: 1″
- Alapanyag: Sárgaréz
- Üzemi hőmérséklet: -20 – +120 °C
- Szín: Króm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ferro Hungaria Kft |
| Súly | 0,3 kg |
| Kivitel | Radiátorbekötő |
| Méret | Km 1" |
| Hosszúság | 59 mm |
| Szín | Króm |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Radiátorok,kazánok,csővezeték |
| Tartozék | Tömités |

