Viega Temponox 28-3/4″-28 Bm T-idom (810917)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 28-3/4”-28 Bm T-idom (810917)
TEMPONOX T-idom: a precíz kapcsolódás mestere!
A VIEGA TEMPONOX 28-3/4′-28 BM T-idom túlmutat a megszokott szerelési megoldásokon, hiszen rozsdamentes acél anyagának és speciális kialakításának köszönhetően kiváló választás mind fűtési, mind ipari, mind sűrített levegős rendszerekhez. A 28-3/4″ átmérő és a 0,146 kg-os súly ideális egyensúlyt teremt a tartósság és a könnyű kezelhetőség között, így gyors és megbízható telepítést tesz lehetővé. A Viega márkanév garancia a minőségre, a BM T-idom pedig a tökéletes illeszkedést és a hosszú távú biztonságot kínálja bármilyen kihívással szemben. Válaszd a TEMPONOX-ot, ha kompromisszumok nélküli teljesítményre és megbízhatóságra vágysz – mert a kiváló rendszerek az apró részleteken múlnak!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,146 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 28-3/4" |
| Súly | 0,146 kg |
| Kivitel | Bm T idom |
| Méret | 28-3/4"-28 |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |


