Arco Kpe tömszelencés 25 könyök PN16 (63025)
CIKKSZÁM: ARCO-63025
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Kpe tömszelencés 25 könyök PN16 (63025)
Az ARCO KPE tömszelencés 25 könyök PN16 a megbízhatóság és a precizitás találkozása minden vízellátási és öntözéstechnikai rendszerben. Sárgaréz anyagának köszönhetően kiválóan ellenáll a korróziónak, így hosszú távon biztosítja a hibátlan működést ivóvizes, öntözési vagy egyéb vízbekötési felhasználásoknál. Az átmérő 25-25 mm, a maximális üzemi nyomás 16 bar, ami azt jelenti, hogy még a nagyobb igénybevétel mellett is megőrzi formáját és funkcióját. A mindössze 0,26 kg súlyú könyök könnyen szerelhető, a KPE tömszelencés kivitel pedig gyors és biztonságos csatlakozást garantál. Válassza az ARCO minőséget, ha a vízhálózatában a biztonság, a tartósság és a hatékonyság a legfontosabb szempont!
KPE réz könyök . Jellemzően kültéri felhasználásra, akár földbe süllyesztve is széles körben alkalmazható. Használható ivóvíz bekötéséhez, medencékhez, kábelvédelemhez, emberi fogyasztásra szánt vízzel érintkező hálózatokban – öntözőrendszerek kiépítésekor összetartozó maximális hőmérséklet-nyomásérték párok esetén.
Műszaki adatok, szerkezeti felépítés – maximális üzemi nyomás: 16 bar – maximális üzemi hőmérséklet: 40 °C (a KPE-rendszer részeként) – minimum üzemi hőmérséklet: -20 °C.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,261 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 25-25 |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,26 kg |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | Kpe tömszelencés könyök |
| Felhasználási terület | Ivóviz,öntözéstechnika,vizbekötés |


