Honeywell hátsós manométer Dn63 1/4″ 0-10 bar Pn25 ( M07M-A10)
CIKKSZÁM: HN-M07M-A10
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Honeywell hátsós manométer Dn63 1/4″ 0-10 bar Pn25 ( M07M-A10)
A HÁTSÓS MANOMÉTER DN63 1/4″ 0-10BAR PN25 a Honeywell minőség garanciájával készült, hogy fűtési rendszereid mindig biztonságban és precízen működjenek.
Az alsós kialakítás egyszerű beépítést és könnyű leolvashatóságot biztosít, míg a 63 mm-es átmérőnek köszönhetően a mérőóra adatai bármilyen környezetben jól láthatók.
Akár otthoni, akár ipari felhasználásról van szó, a 0-10 bar közötti mérési tartomány pontosan azt mutatja, amire szükséged van.
A mindössze 0,1 kg súly a felszerelést is rendkívül egyszerűvé teszi, a 1/4″-os csatlakozás pedig univerzálisan alkalmazhatóvá varázsolja a készüléket.
Nyomásmérő/manométer, hátsó csatlakozású, 63 mm-es , 1/4″ külső menetes, méréstartomány 0-10 bar
max 40°C.
Leírás0- 10 bar
hátsó csatlakozás G1/4″
lemez házas
pontosság: 1,6
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Honeywell |
| Átmérő | 63 mm |
| Csatlakozás | 1/4" |
| Súly | 0,1 kg |
| Kivitel | Alsós manométer |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Mérési tartomány | 0-10 bar |


