Arco Sena VA30 3/4″ KB hollandis sarok pillangókaros golyóscsap (754304)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Az ARCO SENA VA30 3/4″ sarok KB-holland golyóscsap a megbízhatóság és kiváló minőség szimbóluma, különösen akkor, ha fontos a tiszta ivóvíz és a hosszú távú biztonság. Nikkelmentes ivóvízzel érintkező felületei révén garantáltan egészséges, tiszta vizet biztosít otthonában vagy munkahelyén, miközben gondoskodik arról, hogy a víz útja mentes maradjon a káros anyagoktól. A 30 bar maximális üzemi nyomásnak és a széles, -20°C-tól +120°C-ig terjedő hőmérséklet-tartománynak köszönhetően extrém körülmények között is tökéletesen teljesít. A KB csatlakozás és a masszív kialakítás egyszerű telepítést és tartós használatot tesz lehetővé, míg a mindössze 0,347 kg-os súly megkönnyíti a kezelhetőséget. Válassza az ARCO SENA VA30 golyóscsapot, és adjon magának egy új szintű biztonságot, tisztaságot és kényelmet a mindennapokban!
• Korróziónak jobban ellenálló rozsdamentes lemezkar és csavar.
• Megerősített pillangókarok
• Az ivóvízzel érintkező felületek nikkelmentesek; a natúr réz higiéniai
szempontból is jobb vízminőséget biztosít.
• Masszív konstrukció a biztonságos beépítéshez, növelt hollandi
falvastagság
• Szivárgásmentes, 100%-ban tesztelve.
• Európai sárgaréz, DW / 4MS minőség ivóvízvezetéki rendszerekhez.
TERMÉKLEÍRÁS
Kézi működtetésű golyóscsapok. Jellemzően menetes
csatlakozással, esetenként ötrétegű csőhöz való csatlakozással
illetve szorítógyűrűs csatlakozással.
ALKALMAZÁS
Ivóvizes hálózatokhoz, vízellátó csatlakozásokhoz, HHV-hez, HMVhez,
fűtési rendszerekhez, akár 50% glykolhoz és sűrített levegőhöz
tervezve.
Általánosságban minden olyan felhasználási területre alkalmasak,
melyekhez szükséges egy elzárószerelvény a folyadékszállítás
leállításához, garantálva a szivárgásmentességet és megfelelve az
előírt üzemi feltételeknek.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,347 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | KB |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,347 kg |
| Max. üzemi nyomás | 30 bar |
| Méret | Km3/4" |
| Max. hőmérséklet | -20 °C-+120 °C |
| Kivitel | KB Hollandis sarok golyóscsap |
| Anyaga | Ivóvízzel érintkező felületek nikkelmentesek |


