Arco SENA 1″ BB karos ürítős-mérőcsonkos golyóscsap nikkelmentes (752105)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco SENA 1″ BB karos ürítős-mérőcsonkos golyóscsap nikkelmentes (752105)
Fedezze fel az ARCO SENA VA30 1″ BB ürítős, mérőcsatlakozós, inox karos golyóscsapot, amely a legmagasabb minőséget és megbízhatóságot képviseli a golyóscsapok világában! Ez a nikkelmentes, ivóvízzel érintkező felületekkel rendelkező innovatív megoldás garantálja, hogy az Ön vize kristálytiszta és egészséges maradjon, miközben a szerelvény hosszú éveken át ellenáll az idő próbájának. Akár -20°C-os fagyban, akár 120°C-os forróságban, az ARCO SENA VA30 tökéletesen helytáll, maximális 30 bar üzemi nyomás mellett is. Könnyű, mindössze 0,5 kg-os súlyával és rozsdamentes karjával a szerelés egyszerű és gyors, míg a BB csatlakozásnak köszönhetően a felszerelése rugalmas. Válassza a kompromisszummentes minőséget, és szereljen be olyan golyóscsapot, amely minden csepp vizet megbízhatóan irányít!
• Korróziónak jobban ellenálló rozsdamentes lemezkar és csavar.
• Megerősített pillangókarok
• Az ivóvízzel érintkező felületek nikkelmentesek; a natúr réz higiéniai
szempontból is jobb vízminőséget biztosít.
• Masszív konstrukció a biztonságos beépítéshez, növelt hollandi
falvastagság
• Szivárgásmentes, 100%-ban tesztelve.
• Európai sárgaréz, DW / 4MS minőség ivóvízvezetéki rendszerekhez.
TERMÉKLEÍRÁS
Kézi működtetésű golyóscsapok. Jellemzően menetes
csatlakozással, esetenként ötrétegű csőhöz való csatlakozással
illetve szorítógyűrűs csatlakozással.
ALKALMAZÁS
Ivóvizes hálózatokhoz, vízellátó csatlakozásokhoz, HHV-hez, HMVhez,
fűtési rendszerekhez, akár 50% glykolhoz és sűrített levegőhöz
tervezve.
Általánosságban minden olyan felhasználási területre alkalmasak,
melyekhez szükséges egy elzárószerelvény a folyadékszállítás
leállításához, garantálva a szivárgásmentességet és megfelelve az
előírt üzemi feltételeknek.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | BB |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,5 kg |
| Max. üzemi nyomás | 30 bar |
| Méret | 1" |
| Max. hőmérséklet | -20 °C-+120 °C |
| Kivitel | Nikkelmentes golyóscsap |
| Anyaga | Ivóvízzel érintkező felületek nikkelmentesek |


