Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 800×450 mm FR01001
CIKKSZÁM: DT-FR01001
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 800×450 mm FR01001
A DUNATERM ZAFÍR DESIGN CSŐRAD EGYENES FEHÉR 800X450MM nem csupán egy csőradiátor, hanem a modern otthonok megbízható és elegáns fűtőeleme.
Az acélból készült, 8 csővel rendelkező radiátor letisztult fehér színével bármely helyiség esztétikus kiegészítője lehet.
A Dunaterm márka garancia a minőségre és a hosszú élettartamra, miközben a fűtőteljesítményével gyorsan és hatékonyan melegíti fel a teret.
Az egyenes kivitel nem csak praktikus, de helytakarékos is – 800 mm-es magasságával és 450 mm-es szélességével szinte bármilyen falon elfér.
A 4 bar maximális üzemi nyomás és a 8,23 kg súly a tartósságot és stabilitást is biztosítja.
Válaszd a Zafír csőradiátort, hogy otthonod mindig meleg, barátságos és stílusos legyen – a komfort és dizájn tökéletes harmóniáját kínálja minden nap.
Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes
- Szélesség 450 mm
- Magasság 800 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 8,23 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 450 mm |
| Magasság | 800 mm |
| Max. üzemi nyomás | 4 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Súly | 8,23 kg |
| Kivitel | Egyenes csőradiátor |
| Csövek száma | 8 |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 188 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 355 W |

