Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1200×600 mm FR01008
CIKKSZÁM: DT-FR01008
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 5 190 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1200×600 mm FR01008
Melegítsd fel otthonod stílusosan – A Zafír csőradiátorral a design is sugárzik!
Fedezd fel a DUNATERM ZAFÍR DESIGN CSŐRAD EGYENES FEHÉR 1200X600 mm csőradiátort, mely nemcsak praktikus, hanem igazán esztétikus megoldást kínál otthonod fűtésére!
Fedezd fel a DUNATERM ZAFÍR DESIGN CSŐRAD EGYENES FEHÉR 1200X600 mm csőradiátort, mely nemcsak praktikus, hanem igazán esztétikus megoldást kínál otthonod fűtésére!
A 12 acél csőből álló radiátor egyenes kivitelével és letisztult fehér színével bármely enteriőrben modern, elegáns megjelenést biztosít.
Erőteljes, fűtőteljesítménye garantálja, hogy mindig kellemes hőmérséklet fogadjon, miközben a 4 bar maximális üzemi nyomás hosszú élettartamot és megbízhatóságot jelent.
A 1200 mm magasság és 600 mm szélesség ideális választás a tágasabb fürdőszobákba vagy előszobákba.
A Dunaterm márka neve a minőséget és a tartósságot képviseli, így biztos lehetsz benne, hogy otthonod nem csak meleg lesz, de a design is kiemelkedik majd!
Válaszd a Zafír csőradiátort, és tedd stílusossá a mindennapokat!
Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes
- Szélesség 600 mm
- Magasság 1200 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 15,23 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 1200 mm |
| Max. üzemi nyomás | 4 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Súly | 15,23 kg |
| Kivitel | Egyenes csőradiátor |
| Csövek száma | 12 |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 348 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 663 W |
| Hírlevél | 20250601 |

