Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves, fehér 1150×450 mm R11500450
CIKKSZÁM: DT-R11500450
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves, fehér 1150×450 mm R11500450
A DUNATERM ONIX CSŐRAD ÍVES FEHÉR 1150X450 mm nem csupán egy radiátor, hanem a mindennapjaid melegségének kulcsa!
21 darab acélcsövével és íves kialakításával nem csak modern és elegáns megjelenést kölcsönöz otthonodnak, hanem kiemelkedő, akár 461 W fűtőteljesítményével gondoskodik arról, hogy mindig kellemes hőmérséklet fogadjon.
A Dunaterm Brand precizitásával, 3 bar maximális üzemi nyomással és mindössze 7,14 kg súllyal könnyedén beilleszthető bármely fürdőszobába vagy előszobába.
A fehér, letisztult szín minden enteriőrhöz illik, az íves csövek pedig nemcsak szépek, de praktikusak is – tökéletes törölközőszárítóként.
Hozd el otthonodba a biztonság és kényelem harmóniáját, és élvezd a Dunaterm Onix csőradiátor inspiráló melegét minden nap!
Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves.
- Magasság 1150 mm
- Szélesség 450 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 6 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 450 mm |
| Max. üzemi nyomás | 3 bar |
| Szín | Fehér |
| Csövek száma | 21 db |
| Anyaga | Acél |
| Súly | 7,14 kg |
| Kivitel | Ives csőradiátor |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 247 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 461 W |
| Magasság | 1150 mm |

