Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves, fehér 1500×450 mm R15000450
CIKKSZÁM: DT-R15000450
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves, fehér 1500×450 mm R15000450
Engedd, hogy otthonodba beköltözzön a stílusos melegség a DUNATERM ONIX CSŐRAD ÍVES FEHÉR 1500X450 mm radiátorral!
Az 29 darab acélcsőből álló, 11,5 kg-os, fehér színű íves csőradiátor nemcsak esztétikus látványt nyújt, hanem kiváló fűtőteljesítményt is biztosít: 30 °C-on 327 W, 50 °C-on pedig lenyűgöző 796 W teljesítménnyel gondoskodik otthonod kellemes hőmérsékletéről.
A 1500 mm magasság és a 450 mm szélesség tökéletesen illeszkedik a modern és klasszikus enteriőrökbe is, miközben a Dunaterm márkanév a minőséget és megbízhatóságot garantálja. Válaszd az ONIX íves csőradiátort, és tapasztald meg, hogyan párosul a letisztult megjelenés a hatékony fűtéssel – hiszen a komfort és a dizájn együtt hódítanak!
Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves.
Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves.
- Magasság 1500 mm
- Szélesség 450 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 8 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 450 mm |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Csövek száma | 29 db |
| Súly | 11,5 kg |
| Kivitel | Ives csőradiátor |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 327 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 796 W |
| Magasság | 1500 mm |

