Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1150×450 mm L11500450
CIKKSZÁM: DT-L11500450
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1150×450 mm L11500450
A DUNATERM OPÁL CSŐRAD EGYENES FEHÉR 1150X450 mm radiátor nemcsak otthona hőmérsékletét, hanem hangulatát is magasabb szintre emeli!
Az acél anyagból készült, 21 csöves kivitel elegáns fehér színével letisztult megjelenést biztosít, miközben kivételes, akár 461 W fűtőteljesítménnyel gondoskodik a kellemes melegségről a leghidegebb napokon is.
Kompakt méreteinek (magasság: 1150 mm, szélesség: 450 mm) köszönhetően bármely fürdőszobába vagy előszobába tökéletesen illeszkedik, a 3 bar maximális üzemi nyomás és a 7,1 kg súly pedig tartósságot és könnyű kezelhetőséget garantál.
A Dunaterm márka megbízhatósága mögött egy olyan radiátor áll, ami nemcsak fűt, hanem inspirál is: minden csőben ott rejtőzik a stílus, az erő és a kényelem.
Válassza az Opál csőradiátort, hogy otthona ne csak meleg, hanem igazán otthonos legyen!
Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes.
Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes.
- Magasság 1150 mm
- Szélesség 450 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 6 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 450 mm |
| Magasság | 1150 mm |
| Max. üzemi nyomás | 3 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Csövek száma | 21 db |
| Súly | 7,1 kg |
| Kivitel | Egyenes csőradiátor |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 247 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 461 W |

