Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1150×600 mm L11500600
CIKKSZÁM: DT-L11500600
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1150×600 mm L11500600
Fedezze fel otthona új szintű komfortját a Dunaterm Opál csőradiátorral, amely nemcsak melegséget, hanem stílust is visz a mindennapokba!
Az acél anyagból készült, masszív, mégis elegáns kialakítású radiátor 21 csövével és 318 W fűtőteljesítményével hatékonyan gondoskodik a kellemes hőmérsékletről akár a leghidegebb napokon is.
A 1150 mm magas, 600 mm széles és mindössze 8,57 kg súlyú radiátor könnyedén illeszkedik bármely fürdőszoba vagy helyiség arculatához.
A 3 bar maximális üzemi nyomásnak köszönhetően megbízhatóan működik hosszú távon, miközben hófehér színe modern, tiszta megjelenést kölcsönöz otthonának.
Válassza a Dunaterm minőségét, és élvezze az inspiráló melegséget minden nap – mert az otthon igazi varázsa a részletekben rejlik!
Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes.
- Magasság 1150 mm
- Szélesség 600 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 8 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 1150 mm |
| Max. üzemi nyomás | 3 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Csövek száma | 21 db |
| Súly | 8,57 kg |
| Kivitel | Egyenes csőradiátor |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 318 W |

