Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1500×600 mm L15000600
CIKKSZÁM: DT-L15000600
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1500×600 mm L15000600
A DUNATERM OPÁL CSŐRAD EGYENES FEHÉR 1500X600 mm radiátor tökéletes választás mindenki számára, aki nem csak melegséget, hanem stílust is szeretne otthonába varázsolni.
Az acélból készült, 29 csöves kialakítás kiváló hőleadást biztosít, így gondoskodik arról, hogy a legzordabb napokon se fázzon meg senki.
A 1500 mm magas és 600 mm széles, elegáns, fehér színű radiátor nemcsak funkcionalitásával, hanem letisztult megjelenésével is emeli a fürdőszoba vagy előszoba hangulatát.
A Dunaterm márka garanciát jelent a hosszú élettartamra és a megbízhatóságra, így biztos lehet benne, hogy befektetése megtérül.
Válassza az egyenes csőradiátort, és élvezze a modern dizájnt, amely minden térbe tökéletesen illeszkedik!
Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes.
- Magasság 1500 mm
- Szélesség 600 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 1500 mm |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Csövek száma | 29 db |
| Súly | 11,45 kg |
| Kivitel | Egyenes csőradiátor |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 426 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 616 W |

