Dunaterm Jáde design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1500×600 mm UC02008
CIKKSZÁM: DT-UC02008
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Jáde design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1500×600 mm UC02008
A stílus és melegség kéz a kézben: DUNATERM JÁDE DESIGN – ahol az otthon új fényt kap!
A DUNATERM JÁDE DESIGN CSŐRAD EGYENES FEHÉR 1500X600 mm radiátor tökéletes választás azok számára, akik nemcsak meleget, de modern stílust is szeretnének otthonukba csempészni.
A DUNATERM JÁDE DESIGN CSŐRAD EGYENES FEHÉR 1500X600 mm radiátor tökéletes választás azok számára, akik nemcsak meleget, de modern stílust is szeretnének otthonukba csempészni.
Az acél anyagból készült, 21 csőből álló, 327 W fűtőteljesítménnyel rendelkező csőradiátor egyszerre megbízható és elegáns.
A 1500 mm magasságú és 600 mm széles kivitel ideális a tágasabb helyiségekbe, miközben a letisztult fehér szín minden enteriőrbe tökéletesen illeszkedik.
A Dunaterm Brand hírnevéhez méltó minőség és a 6 bar maximális üzemi nyomás garantálja a biztonságos és hatékony működést.
Mindössze 10,69 kg súlyával könnyen szerelhető, egyenes kialakítása pedig modern, letisztult megjelenést biztosít. Válassza a DUNATERM JÁDE DESIGN-t, hogy otthona ne csak meleg, hanem inspiráló is legyen minden nap!
Dunaterm Jáde design törölközőszárító radiátor egyenes.
- Szélesség 600 mm
- Magasság 1500 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 10,69 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 600 mm |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Csövek száma | 21 db |
| Súly | 10,69 kg |
| Kivitel | Desing egyenes csőrediátor |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 327 W |
| Hírlevél | 20250601 |
| Magasság | 1500 mm |

