Bosch Condens GC2300iW 24 P 23 Fali kondenzációs fűtő gázkazán (7736902954)
- Házhoz szállítás: 7 690 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Bosch Condens GC2300iW 24 P 23 Fali kondenzációs fűtő gázkazán (7736902954)
A BOSCH CONDENS GC2300IW 24 P 23 fali kondenzációs fűtő kazán nem csupán egy gázkazán, hanem otthonának szíve, amely minden évszakban gondoskodik a tökéletes melegérzetről. Kompakt méreteivel (magasság: 724 mm, szélesség: 400 mm, mélység: 300 mm) könnyedén illeszkedik bármilyen térbe, miközben 24 kW-os fűtő teljesítményével gyorsan és hatékonyan melegíti fel otthonát. A kiemelkedő, A energiahatékonysági besorolásnak és az alacsony NOx kibocsátásnak köszönhetően nemcsak a környezetet, de pénztárcáját is kíméli. A 6 literes tágulási tartály, 36 kg-os tömeg, valamint az IPX4D elektromos védettség mind a biztonságot és a hosszú élettartamot szolgálják. Bízza otthona melegét a Bosch minőségre, és élvezze a modern technológia minden előnyét – a kényelem, gazdaságosság és fenntarthatóság jegyében!
A Bosch Condens 2300i W kondenzációs fűtő gázkazánja kompakt kialakításának, rendkívül halk működésének és tetszetős megjelenésének köszönhetően akár a nappaliban is felszerelhető. Beépített fűtési szivattyúval és melegvíz-tároló csatlakoztatására szolgáló váltószeleppel rendelkező gázüzemű kondenzációs készülék. Jól áttekinthető kezelőfelületén a készülék minden funkciója egyszerűen beállítható. A kazán hatékony működését elősegíti, hogy önmagától a felhasználó hőigényéhez idomul. Beállítható nyári, illetve kéményseprő üzemmód. Nyári üzemmód esetén a fűtés le van kapcsolva, így csak a melegvíz ellátása biztosított. Kéményseprő üzemmódban a készülék maximális névleges hőteljesítménnyel működik. A Bosch Condens 2300i W kondenzációs kazánt letapadás elleni védelemmel látták el, mely meggátolja a szivattyú és a váltószelep megszorulását. CT200 és K20RF vezeték nélküli kapcsolat lehetősége a kazán és az okostermosztát között, így fűtését kényelmesen alkalmazáson keresztül állíthatja be. A készülék karbantartását jelentősen megkönnyíti, hogy oldalrészei levehetők, így a belső tere jól áttekinthető.
A kép csupán illusztráció!
Műszaki adatok
- Magasság: 724 mm
- Szélesség: 400 mm
- Mélység: 300 mm
- Névleges hőteljesítmény (50/30 °C): 3,4 – 25,0 kW
- Névleges hőteljesítmény (80/60 °C): 3,0 – 24,0 kW
- Hatásfok névleges hőterhelésen (50/30 °C): 102,0 %
- Hatásfok névleges hőterhelésen (80/60 °C): 98,0 %
- Szezonális helyiségfűtési energiahatékonyság: 94 %
- Maximális teljesítményfelvétel: 88 W
- Elektromos csatlakozás: 230 V/50 Hz
- Elektromos védettség: IP X4D
- Fűtővíz mennyisége: 7 l
- NOx kibocsátási osztály: 6
- Maximális nyomás a fűtési rendszerben: 3 bar
- fűtési előremenő hőmérséklet-tartomány: 30 – 82 °C
- Maximális kondenzvíz-mennyiség: 1,7 l/h
- Tágulási tartály űrtartalma: 6 l
- Zajszint: 44 dB(A)>
Műszaki adatok
| Tömeg | 36 kg |
|---|---|
| Gyártó | Bosch |
| Fűtő teljesítmény | 24 kW |
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Magasság | 724 mm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IPX4D |
| Súly | 36 kg |
| Fűtési energia besorolás | A |
| Tágulási tartály űrtartalma | 6 l |
| NOx | 6 |
| Elektromos teljesítmény | 88 W |
| Max. kazánhőmérséklet | 82 C° |
Letölthető dokumentumok
Bosch Condens GC2300iW 24 P 23 Fali kondenzációs fűtő gázkazán méretek



