Luxor 1/2˝ alsó szeleptest kétcsöves (100%) fűtéshez, padló felőli bekötésű M24x19 M351 (11-13152100)
CIKKSZÁM: 11-13152100
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Luxor 1/2˝ alsó szeleptest kétcsöves (100%) fűtéshez, padló felőli bekötésű M24x19 M351 (11-13152100)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 1/2" |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Hova | Radiátor bekötés |
| Működése | Kézi |
| Gyártó | Luxor |
| Csatlakozás | 24×19 |
| Kivitel | Alsós szeleptest 100% |

