Vents 60×120 könyökidom függőleges (7272)
CIKKSZÁM: VEN-7272
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Vents 60×120 könyökidom függőleges (7272)
Minőségi PVC műanyagból készült, függőleges könyök idom lapos csővezetékekhez. 90°-os.
A könyök 50 °C-os hőmérsékletig használható, és fehér PVC műanyagból.
Kompatibilis az összes azonos méretű lapos csővezetékkel,
Azonos átmérőjű belső idomtoldót kell használni.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Vents |
| Súly | 0,5 kg |
| Iránytörés | 90° |
| Szín | Fehér |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
| Csatlakozás | 60×120 mm |
| Kivitel | Laposcsőhöz könyök |

