Gebo átépitő készlet OF 108″ (02.163.48.108)
CIKKSZÁM: GESP-02.163.48.108
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Gebo átépitő készlet OF 108″ (02.163.48.108)
ALKATRÉSZ ÁTALAKÍTÓ KÉSZLET 150 + 220 SOROZATHOZ: KOMPRESSZIÓ GYŰRŰ, ALÁTÉT ÉS TÖMÍTÉS FEKETE ACÉLCSÖVEK DIN EN 10220 2. és 3. sorozatához • 3 részes • 38,0 mm, 44,5 mm, 51 mm, 63,5 mm és 82,5 mm átmérőjű csövekhez csak komplett csőcsatlakozások szállíthatók • Mérettől függően a nyomógyűrűk sárgarézből vagy horganyzott acélból készülnek
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Gebo |
| Súly | 0,5 kg |
| Csatlakozás | 44,5,51,63,5 mm |
| Kivitel | Átépitő készlet |
| Anyaga | Sárgaréz,horganyzott acél |
| Felhasználási terület | Gyorscsatlakozó |
| Csomagolás | 3 db |


