Laza acélkarima NA100 Pn16 bar 2954 bevonatos (5400102700)
CIKKSZÁM: KA-5400102700
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Laza acélkarima NA100 Pn16 bar 2954 bevonatos (5400102700)
A KÉP ILLUSZTRÁCIÓ:
Műszaki adatok
| Tömeg | 4,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ezer-Ker Kft |
| Súly | 4 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | Lazakarima |
| Méret | DN 100 |
| Anyaga | Acél |
| Felhasználási terület | Iparban |

