Dunaterm MDK áramlásmérős osztó-gyűjtő 4 körös 1″-3/4″ felületfűtésre (UFH0605MDK04-03L)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm MDK áramlásmérős osztó-gyűjtő 4 körös 1″-3/4″ felületfűtésre (UFH0605MDK04-03L)
A DUNATERM MDK ÁRAMLÁSMÉRŐS OSZTÓGYŰJTŐ 4 KÖRÖS 1″-G3/4″ felületi fűtési rendszerekhez készült, hogy otthona minden szegletében egyenletes és hatékony meleget biztosítson. A Dunaterm Brand minőségi műanyagból készült osztó-gyűjtője nemcsak könnyű (mindössze 2,04 kg), hanem tartós és korrózióálló is, így hosszú éveken át megbízható társ lesz fűtési és hűtési rendszerei működtetésében. A 318 mm hosszúság, a 335 mm magasság és a 99 mm szélesség ideális méreteket biztosítanak a könnyű telepítéshez. Az áramlásmérő tartozékkal ellátott kivitel lehetővé teszi az egyes körök pontos szabályozását és ellenőrzését, így minden helyiségben a kívánt hőmérsékletet érheti el. Fedezze fel a Dunaterm professzionális megoldását, és élvezze otthona kényelmét kompromisszumok nélkül, mert a megbízható rendszer alapja a kiváló osztó-gyűjtő!
Dunaterm MDK kompozit osztó-gyűjtő használható felület fűtésre, és hűtésre egyaránt, hisz nincs páralecsapódás.
Az osztó-gyűjtő tartalmazza az áramlásmérőket,az M30-as szelepeket, mindkét oldalon töltő- és leeresztő szelepeket, kézi légtelenítőket, hőmérőket és a tartót.
Az állítható tartó segíti a könnyű felszerelést.
Csatlakozások: 3/4″-os eurokónusz, osztóvégen 1”-os hollandi.
Az alapegység méretei.
Magasság 335 mm
Hossz 318 mm
Szélesség 99 mm
A következő cikkszámú motorokat ajánlunk hozzá.
DA-088H3140 DANFOSS TWA-K/NC TERM. HAJTÓMŰ,24V FESZ. MENTESEN ZÁRT, M30x1,5
DA-088H3142 DANFOSS TWA-K/NC TERM. HAJTÓMŰ,230V FESZ. MENTESEN ZÁRT 30×1,5
Műszaki adatok
| Tömeg | 2,04 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Csatlakozás | 1"-3/4" |
| Magasság | 335 mm |
| Anyaga | Műanyag |
| Körök száma | 4 |
| Szélesség | 99 mm |
| Súly | 2,04 kg |
| Kivitel | Áramlásmérős osztó-gyüjtő |
| Hosszúság | 318 mm |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés,padlófűtés |
| Tartozék | Áramlásmérő |
| Hírlevél | 20250402 |

