IBO V1500 vágószerkezettel Szennyviz szivattyú (V1500)
- Házhoz szállítás: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
IBO V1500 vágószerkezettel Szennyviz szivattyú (V1500)
Az IBO V1500 vágószerkezetes szennyvíz szivattyú minden kihívásra felkészült, legyen szó szennyvízről, esővízről vagy csapadékvízről. A 1500 W-os teljesítményével, akár 400 literes percenkénti maximális térfogatáramával és 18 méteres szállítómagasságával nem ismer lehetetlent. A masszív, 23 kg-os kialakítás, az IP68-as elektromos védettség és a 230 V-os csatlakozás garantálják a megbízható működést még a legnehezebb körülmények között is. A 26 cm-es átmérő és a 2”-os csatlakozás révén egyszerű a beépítés, míg a vágószerkezet biztosítja, hogy a legmakacsabb szennyeződéseket is könnyedén kezelje. Válassza az IBO-t, ha professzionális megoldásra van szüksége, amely minden helyzetben helytáll, és új szintre emeli a szennyvízkezelés hatékonyságát!
Ez a szennyvíz szivattyú alkalmazható professzionális berendezések szennyezett víz, szennyvíz (fekáliás) és egyéb víztelenítéshez.
Merülőszivattyúk vágószerkezettel háztartási szennyvíz szivattyúzására. Árvíz esetén helyiségek víztelenítésére használhatók. A robusztus kialakítás, a felhasznált minőségi anyagok (rozsdamentes acél, öntöttvas), a vágószerkezet és a rendkívül kedvező ár miatt a szivattyúk nagyon népszerűek az egyéni vásárlók körében.
A szennyvíz szivattyú használható kommunális üzemeknél és családi házaknál.
Elektromos védelemmel ellátott kapcsoló dobozzal van szerelve.
Csőcsatlakozás 2″
Emelő magasság 18 m
Szállítási teljesítmény 400 l/perc
Teljesítmény (230V) 1500 W
Magasság 500 mm
Átmérő 26 cm
Műszaki adatok
| Tömeg | 24 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Csatlakozás | 2" |
| Magasság | 500 mm |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Súly | 23 kg |
| Kivitel | Szennyvíz szivattyú |
| Felhasználási terület | Szennyviz,esőviz.csapadék viz |
| Elektromos védettség | IP68 |
| Átmérő | 26 cm |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Max. szállítómagasság | 18 m |
| Max. térfogatáram | 400 L/perc |

