Arco Kpe Tömszelencés 25-3/4″-35 Km T-idom Pn16 (67025)
CIKKSZÁM: ARCO-67025
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Kpe Tömszelencés 25-3/4″-35 Km T-idom Pn16 (67025)
Az ARCO KPE tömszelencés 25-3/4″-25 KM T-idom PN16 sárgaréz anyagával és masszív kivitelével garantálja, hogy vízvezetékrendszere mindig megbízhatóan és szivárgásmentesen működjön. A 25 mm-es átmérő és 3/4″-os csatlakozás révén könnyedén integrálható a legtöbb rendszerbe, miközben a 16 bar maximális üzemi nyomásnak köszönhetően még a legnagyobb igénybevétel mellett is helytáll. Az Arco márka neve egyet jelent a minőséggel, így bátran választhatja, ha hosszú távú, biztonságos megoldást keres. Az idom súlya mindössze 0,278 kg, ezért könnyen kezelhető, de mégis robusztus, és biztosítja a stabil csatlakozást, legyen szó akár lakossági, akár ipari felhasználásról. Engedje, hogy az Arco KPE tömszelencés T-idom a radiátorszelep-rendszerének megbízható alapja legyen, amely minden kihívásnak megfelel,
A sárgaréz alapanyagú réz kpe csatlakozók amiket pe
csövekhez használnak, az alább felhasználásokra javasolt:
• Ivóvízellátás
• Vízellátás, öntözéstechnika
• Vízbekötések, kutak szerelvényei
Összességében minden olyan szereléshez ajánlható,
ahol két vagy több alkatrészt kell összekötni megfelelő
szilárdság és tömörzárás mellett.
Sárgarézből készül
• Fém szorítógyűrűs
• Tisztított natúr réz felületű
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,278 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 25 mm |
| Csatlakozás | Km 3/4" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,278 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Kivitel | Kpe Tömszelencés Km t-idom |


