Plastik PP-RCT 90° süthető könyök idom 40 mm (040002004090110)
CIKKSZÁM: PG-040002004090110
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik PP-RCT 90° süthető könyök idom 40 mm (040002004090110)
PP-R idomait továbbfejlesztve PP-RCT idomokat gyárt, melyek kimagasló minőségű új generációs alapanyagból készülnek,
így nagyobb nyomásállósággal rendelkeznek magas hőmérsékleten is.
Kiváló választás lakó-, iroda- és közösségi
MRS anyagbesorolással rendelkezik
PP-R értéket magasan meghaladja
akár 50%-al magasabb nyomásnak is ellenáll magas hőmérsékleten mint a PP-R
Akár 90 C°-os hőmérsékletnek is ellenáll
Képes 20%-al nagyobb térfogatáramra a kisebb falvastagsága miatt mint a PP-R
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,13 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 40 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Iránytörés | 90° |
| Felhasználási terület | Viz |
| Kivitel | Süthető könyök BB |
| Méret | 40/90° |
| Anyaga | PP-RCT |


